Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Question
ja: 質問

en: Time Finished
ja: 終了した時間

en: User Answer
ja: あなたの解答

en: Correct Answer
ja: 正解

en: Score answer to "@title"
ja: "@title"の解答を採点

en: The score has been saved.
ja: 得点は保存されました。

en: score this response
ja: この応答を採点
