Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Question
sv: Fråga

en: Time Finished
sv: Sluttid

en: User Answer
sv: Användarens svar

en: Correct Answer
sv: Rätt svar

en: score this response
sv: poängsätt detta svar
