Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Question
tr: Soru

en: Time Finished
tr: Bitirme Zamanı

en: User Answer
tr: Kullanıcı Cevabı

en: Correct Answer
tr: Doğru Cevap
