Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: n/a
ca: n/d

en: Upload
ca: Puja

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ca: Introduïu un valor com "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per a restringir la mida de fitxer permesa. Si ho deixeu en blanc, la mida del fitxer només es limitarà per la mida màxima de post i la mida de les càrregues de fitxers del PHP (el límit actual és <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
ca: Els fitxers han de ser de menys de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
ca: Tipus de fitxers permesos: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.
