Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: n/a
gl: n/d

en: Upload
gl: Subir

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Automatic
gl: Automático

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
gl: Escriba un valor como "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ou "50 MB" (megabytes) para restrinxir o tamaño permitido de arquivo. Se o deixa baleiro, os tamaños de arquivo estarán limitados únicamente polos tamaños máximos definidos en PHP para envíos e subida de arquivos (o límite actual é <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
gl: Os ficheiros deben ser menores de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
gl: Tipos de ficheiros permitidos: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
