Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Upload
hi: अपलोड

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .
