Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: n/a
km: គ្មាន

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
km: បញ្ចូល​តម្លៃ​ដូច​ជា​ "៥១២" (បៃ​) "៨០​ គ.ប" (គីឡូ​បៃ​) ឬ​ "៥០ ម.ប" (មេកា​បៃ​) ​ដើម្បី​ដាក់​កម្រិត​ទំហំ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ។ បើ​សិន​ទុក​​ទទេ​ ទំហំ​ឯកសារ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ដែន​កំណត់​​​ដោយទំហំ​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង និង​ការ​ប្រកាស​អតិបរមា​របស់​ PHP តែ​ប៉ុណ្ណោះ  (ដែន​កំណត់​បច្ចុប្បន្ន <strong>%limit</strong>) ។

en: Files must be less than !size.
km: ឯកសារ​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ !size ។

en: Allowed file types: !extensions.
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ !extensions ។

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
