Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: n/a
ku: نییە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: Files must be less than !size.
ku: قەبارەی پەڕگە پێویستە بچووکتربێت لە !size.

en: Allowed file types: !extensions.
ku: جۆری پەڕگە ڕێپێدراوەکان: !extensions.
