Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lt: Leidžiami failų tipai: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
