Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: File not found.
lv: Fails nav atrasts

en: Manual
lv: Manuāli

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Files must be less than !size.
lv: Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lv: Atļautie datņu veidi: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
