Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: n/a
oc: n/d

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
oc: Picatz una valor coma "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per restringir la talha de fichièr permesa. Se ho deixeu en blanc, la talha del fichièr solament es limitarà per la talha maximala de post e la talha dels mandadisses de fichièrs del PHP (el límit actual es <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
oc: Los fichièrs an de pesar mens de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
oc: Extensions autorizadas : !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
