Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: n/a
sk: nie je

en: Upload
sk: Nahrať

en: File not found.
sk: Súbor nebol nájdený.

en: Manual
sk: Manuálne

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Automatic
sk: Automatický

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Files must be less than !size.
sk: Subory musia mať menej ako !size.

en: Allowed file types: !extensions.
sk: Povolené typy súborov: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
