Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: This answer has not yet been scored.
th: คำตอบนี้ยังไม่ได้รับการตรวจ

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
th: Enable <em>Description</em> field

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
