Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: n/a
uk: н/д

en: Upload
uk: Викласти

en: File not found.
uk: Файл не знайдено.

en: Manual
uk: Вручну

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: User Answer
uk: Відповідь користувача

en: Correct Answer
uk: Правильна відповідь

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
uk: Файли мають бути меншими ніж !size.

en: Allowed file types: !extensions.
uk: Дозволені типи файлів: !extensions

en: Choose how the answer shall be evaluated.
uk: Виберіть спосіб, у який повинна бути оцінена відповідь.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.
