Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: n/a
be: [няма]

en: Upload
be: Загрузіць

en: File not found.
be: Файл не знойдзены.

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
be: Для таго, каб абмежаваць дазволены памер файла, увядзіце, напрыклад, такія значэнні як "512" (байт), "80 KB" (кілабайт) альбо "50 MB" (мегабайт). Калі вы пакінеце гэтыя значэнні пустымі, памеры файлаў будуць абмежаваны толькі максімальнымі памерамі файлаў для размяшчэння і загрузкі ў PHP(бягучае абмежаванне <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
be: Файл павінен быць менш чым !size.

en: Allowed file types: !extensions.
be: Дазволеныя тыпы файлаў: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
