Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Manual
da: Manuel

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Automatic
da: Automatisk

en: Maximum upload size
da: Maksimal størrelse af overførsel

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
da: Indtast en værdi som "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) eller "50 MB" (megabytes) for at begrænse den tilladte filstørrelse. Hvis du lader feltet stå tomt, vil filstørrelser kun være begrænset af PHP's grænser (aktuel grænse <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
da: Filer skal være mindre end !size.

en: Allowed file types: !extensions.
da: Tilladte filtyper: !extensions

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
da: Adskil endelser med mellemrum eller komma og udelad punktummet.
