Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: n/a
el: δ/υ

en: Upload
el: Αποστολή

en: File not found.
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε.

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
el: Εισάγετε μια τιμή όπως "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ή "50 MB" (megabytes) με σκοπό να περιορίσετε το επιτρεπόμενο μέγεθος αρχείου. Αν το αφήσετε κενό, τα μεγέθη των αρχείων θα περιορίζονται μόνο από τα μεγέθη που ορίζονται στις ρυθμίσεις της PHP maximum post και file upload (τρέχον όριο <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
el: Τα αρχεία πρέπει να είναι μικρότερα από !size.

en: Allowed file types: !extensions.
el: Επιτρεπτές επεκτάσεις αρχείων: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.
