Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: Files must be less than !size.
et: Failid peavad olema väiksemad kui !size.

en: Allowed file types: !extensions.
et: Lubatud failitüübid: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.
