Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Upload
eu: Igo

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Files must be less than !size.
eu: Fitxategiak !size baino txikiagoak izan behar dira.

en: Allowed file types: !extensions.
eu: Baimendutako fitxategi motak: !extensions.
