Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: n/a
fi: ei mitään

en: Upload
fi: Siirrä

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: Quiz Question
fi: Tehtävän osio

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fi: Syötä arvo muotoa "512" (tavua), "80 KB" (kilotavua) tai "50 MB" (megatavua) rajoittaaksesi sallittua kokoa. Jos jätät tämän tyhjäksi, tiedostojen koon rajoittamiseen käytetään ainoastaan PHP:n omia enimmäiskokoasetuksia (tämänhetkinen raja <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
fi: Tiedostokoon on oltava pienempi kuin !size.

en: Allowed file types: !extensions.
fi: Sallitut tiedostotyypit: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
