Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Automatic
hr: Automatski

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hr: Unesite vrijednost poput "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ili "50 MB" (megabytes) kako bi ograničili veličinu otpremljene datoteke. Ukoliko ostavite praznim veličine datoteka će biti ograničene samo s PHP-ovim ograničenjem najvećeg dopuštenog unosa i veličine otpreme (trenutno ograničenje <strong>%limit</strong>).

en: Files must be less than !size.
hr: Datoteke moraju biti manje od !size.

en: Allowed file types: !extensions.
hr: Dopuštene vrste datoteka: !extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
