Quiz File Upload (7.x-5.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: n/a
hu: n. a.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: File not found.
hu: Fájl nem található.

en: Manual
hu: Kézi

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: User Answer
hu: Felhasználó válasza

en: Correct Answer
hu: Helyes válasz

en: This answer has not yet been scored.
hu: Ez a válasz még nem lett pontozva.

en: Quiz Question
hu: Kvíz kérdés

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hu: Meghatározza az egyes fájlokra érvényes méretkorlátot. Az engedélyezett fájlmérethez egy értéket kell megadni, például: „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt). Üresen hagyva a fájl méretét csak a PHP-ban beállított legnagyobb beküldési és fájl feltöltési méret (jelenleg <strong>%limit</strong>) korlátozza.

en: Files must be less than !size.
hu: A fájlok mérete legfeljebb !size lehet.

en: Allowed file types: !extensions.
hu: Engedélyezett fájltípusok: !extensions.

en: Pick an evaluation method
hu: Értékelési módszer választása

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Enter feedback
hu: Visszajelzés küldése

en: Upload location
hu: Feltöltés helye
