Quiz File Upload (7.x-5.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Question
ru: Вопрос

en: Time Finished
ru: Время истекло

en: User Answer
ru: Ответ пользователя

en: Correct Answer
ru: Правильный ответ

en: Score answer to "@title"
ru: Количество баллов за ответ на вопрос "@title"

en: The score has been saved.
ru: Счет был сохранён.
