Quizz (7.x-6.0-alpha1) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Score
az: Hesab

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: node
az: material

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Random
az: Təsadüfi

en: Result
az: Nəticə

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revision
az: Reviziya

en: Select
az: Seçin

en: Available
az: Mövcuddur

en: empty
az: boş

en: and
az: və

en: Direction
az: İstiqamət

en: of
az: söndür

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
