Quizz (7.x-6.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (121 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Response
ca: Resposta

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Update
ca: Actualitza

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Allowed
ca: Es permet

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Score
ca: Puntuació

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Scale
ca: Escalar

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Terms
ca: Termes

en: browse
ca: navega

en: Time limit
ca: Límit de temps

en: Configuration
ca: Configuració

en: Random
ca: Aleatori

en: Latest
ca: Novetats

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Result
ca: Resultat

en: published
ca: publicat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Activity
ca: Activitat

en: Distribution
ca: Distribució

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: first
ca: primera

en: Choice
ca: Opció

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Plugin
ca: Connector

en: Forbidden
ca: No es permet

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Finished
ca: Fi

en: Questions
ca: Preguntes

en: Select
ca: Seleccioneu

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
ca: Aquest contingut s'ha modificat per un altre usuari, els canvis no seran desats.

en: Available
ca: Disponible

en: empty
ca: buit

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Finish
ca: Acaba

en: and
ca: i

en: Choose an action
ca: Escull una acció

en: Choose one
ca: Escolliu-ne una

en: Generate
ca: Genera

en: Direction
ca: Direcció

en: of
ca: de

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Multilingual support
ca: Suport multilingüe

en: Multiple answers
ca: Múltiples respostes correctes

en: Correct
ca: Correcte

en: Availability options
ca: Opcions de disponibilitat

en: The date this @quiz will become available.
ca: La data en que aquest @quiz estarà disponible.

en: Pass rate
ca: Proporció per aprovar

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: New revision
ca: Nova revisió

en: Summary text if passed
ca: Text de resum si l'activitat s'aprova

en: Default summary text
ca: Text de resum predeterminat

en: Result Option
ca: Opció de resultat

en: Number of random questions
ca: Nombre de qüestions aleatòries

en: Correct answer
ca: Resposta correcta

en: Question Results
ca: Resultats de les preguntes

en: Alternative !i
ca: Alternativa !i

en: Select a set of alternatives
ca: Seleccioneu un conjunt d'alternatives

en: Random order
ca: Ordre aleatori

en: Randomize questions
ca: Escull preguntes aleatòriament

en: Attempts
ca: Intents

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: The best
ca: El millor

en: The newest
ca: El més nou

en: Random questions
ca: Preguntes aleatòries

en: Attempts allowed
ca: Intents permesos

en: Allowed number of attempts
ca: Número d'intents permesos

en: Summary options
ca: Opcions del resum

en: Categorized random questions
ca: Preguntes aleatòries per categories

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament
