Quizz (7.x-6.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (319 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Response
nl: Antwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: edit
nl: bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Update
nl: Bijwerken

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Up to date
nl: Actueel

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Scale
nl: Schalen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Terms
nl: Termen

en: browse
nl: bladeren

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Latest
nl: Nieuwste

en: unanswered
nl: onbeantwoord

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Result
nl: Resultaat

en: Manual
nl: Handmatig

en: You
nl: U

en: published
nl: gepubliceerd

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Activity
nl: Activiteit

en: Distribution
nl: Distributie

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: first
nl: eerste

en: Choice
nl: Keuze

en: Add choice
nl: Keuze toevoegen

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Forbidden
nl: Verboden

en: last
nl: laatste

en: Charts
nl: Grafieken

en: Finished
nl: Voltooid

en: Questions
nl: Vragen

en: Collection
nl: Collectie

en: Select
nl: Selecteren

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
nl: De inhoud is aangepast door een andere gebruiker; de wijzigingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: empty
nl: leeg

en: Feedback form
nl: Feedbackformulier

en: Finish
nl: Voltooien

en: and
nl: en

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: Choose one
nl: Maak een keuze

en: Generate
nl: Genereer

en: Direction
nl: Richting

en: Presets
nl: Instellingen

en: of
nl: van

en: Your
nl: Uw

en: color
nl: kleur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Multilingual support
nl: Ondersteuning voor meertaligheid

en: answer
nl: antwoord

en: 1 time | @count times
nl[0]: 1 keer
nl[1]: @count keer

en: Supply a number of days to calculate the default close date for new quizzes.
nl: Geef het aantal dagen op om de standaard sluitingsdag te berekenen voor nieuwe quizen.

en: Matching
nl: Komen overeen

en: Manage questions
nl: Vragen beheren

en: Number of questions
nl: Aantal vragen

en: Backwards navigation
nl: Achterwaartse navigatie

en: Availability options
nl: Beschikbaarheidsopties

en: The date this @quiz will become available.
nl: De datum waarop deze @quiz beschikbaar zal komen.

en: Default summary. Leave blank if you don't want to give a summary.
nl: Standaardsamenvatting. Laat dit veld leeg als u geen standaardsamenvatting wilt.

en: A collection of questions designed to create interactive tests
nl: Een collectie vragen om interactieve testen mee te ontwerpen

en: Questions updated successfully.
nl: Vragen zijn succesvol bijgewerkt.

en: Question type
nl: Vraagtype

en: In Progress
nl: In behandeling

en: Time Finished
nl: Eindtijd

en: Pass rate
nl: Slagingsdrempel

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: There was an error updating the @quiz.
nl: Er was een foutmelding tijdens het updaten van de @quiz.

en: Default number of days before a @quiz is closed
nl: Standaardaantal dagen voordat een @quiz wordt afgesloten.

en: Allow quiz creators to set a pass/fail option when creating a @quiz.
nl: Quizmakers toestaan een slaag/faaloptie in te stellen bij het aanmaken van een @quiz.

en: Enable UserPoints Module Integration
nl: Integratie UserPoints-module inschakelen

en: Parts of this @quiz have not been evaluated yet. The score below is not final.
nl: Onderdelen van deze @quiz zijn nog niet geëvalueerd. Onderstaande score is nog niet definitief.

en: Set the maximum allowed time in seconds for this @quiz. Use 0 for no limit.
nl: Stel de maximale toegestane tijd in seconden in voor deze @quiz. 0 gebruiken om geen limiet te stellen.

en: Summary text if passed
nl: Samenvattingstekst indien geslaagd

en: Default summary text
nl: Tekst standaardsamenvatting

en: Result Option
nl: Uitkomstmogelijkheid

en: You have already passed this @quiz.
nl: U bent al geslaagd voor deze @quiz.

en: Number of random questions
nl: Aantal willekeurige vragen

en: Use Quiz Questions
nl: Quizvragen gebruiken

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: There are no unscored essays.
nl: Er zijn geen onbeoordeelde betogen.

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
nl: Geef het antwoord hier. Klik op de grijze balk onderaan dit gebied en sleep deze naar beneden wanneer u meer ruimte nodig heeft.

en: Score the answers from quizzes that use long answer questions.
nl: De antwoorden van quizzen beoordelen die lange-antwoordvragen gebruiken.

en: Correct answer
nl: Correct antwoord

en: Support for Quiz question types.
nl: Ondersteuning voor quizvraagsoorten.

en: Quiz Question
nl: Quizvraag

en: Enter your answer here
nl: Voer hier uw antwoord in

en: Provide the answer and the method by which the answer will be evaluated.
nl: Levert het antwoord en de methode waarop het antwoord beoordeeld wordt.

en: Match against a regular expression (answer must match the supplied regular expression)
nl: Met een reguliere expressie vergelijken (antwoord moet voldoen aan een opgegeven reguliere expressie)

en: About regular expressions
nl: Over reguliere expressies

en: Score the answers from quizzes that use short answer questions.
nl: De antwoorden van quizzen beoordelen die korte-antwoordvragen gebruiken.

en: Question Results
nl: Vraagresultaten

en: assign questions
nl: vragen toewijzen

en: No questions were found.
nl: Er zijn geen vragen gevonden.

en: Alternatives
nl: Keuzemogelijkheden

en: Alternative !i
nl: Keuzemogelijkheid !i

en: Feedback if chosen
nl: Feedback indien gekozen

en: This feedback is given to users who chooses this alternative.
nl: Deze feedback wordt gegeven aan gebruikers die deze keuzemogelijkheid kozen.

en: Feedback if not chosen
nl: Feedback indien niet gekozen

en: This feedback is given to users who doesn't choose this alternative.
nl: Deze feedback wordt gegeven aan gebruikers die deze keuzemogelijkheid niet kozen.

en: Score if chosen
nl: Punten indien gekozen

en: Score if not chosen
nl: Punten indien niet gekozen

en: Manage presets
nl: Voorinstellingen beheren

en: Provide alternatives for the user to answer.
nl: Levert keuzemogelijkheden voor de gebruiker om te beantwoorden.

en: Select a set of alternatives
nl: Een set keuzemogelijkheden selecteren

en: Save as a new preset
nl: Opslaan als een nieuwe voorinstelling

en: Current alternatives will be saved as a new preset
nl: Huidige keuzemogelijkheden zullen als een nieuwe voorinstelling worden bewaard

en: Available to all users
nl: Beschikbaar voor alle gebruikers

en: What will you do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Save changes, do not change questions using this preset
nl: Wijzigingen opslaan, vragen die deze voorinstelling gebruiken niet wijzigen

en: Save changes, and change your own questions who uses this preset
nl: Wijzigingen opslaan, en eigen vragen wijzigen die deze voorinstelling gebruiken

en: Delete this preset(This will not affect existing questions)
nl: Deze voorinstelling verwijderen (heeft geen invloed op bestaande vragen)

en: Length of automatically set question titles
nl: Lengte van automatisch ingevulde vraagtitels

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Simple scoring
nl: Eenvoudige beoordeling

en: Your settings will be remembered.
nl: Uw instellingen zullen worden onthouden.

en: Wrong
nl: Fout

en: Rubric
nl: Voorschrift

en: Settings for
nl: Instellingen voor

en: Result type
nl: Resultaattype

en: The number of questions to be randomly selected each time someone takes this quiz
nl: Het aantal vragen dat willekeurig geselecteerd wordt voor iedere keer dat iemand de quiz afneemt

en: <em>Up to date</em>
nl: <em>Up-to-date</em>

en: revisions
nl: revisies

en: Max score
nl: Maximumscore

en: Compulsory
nl: Verplicht

en: Randomize questions
nl: Willekeurig maken van de vragen

en: Last question skipped.
nl: Vorige vraag overgeslagen.

en: Take quiz
nl: Quiz afnemen

en: Something went wrong. Please try again
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het nog eens.

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Quiz Statistics
nl: Quiz statistieken

en: Result Statistics
nl: Resultaat statistieken

en: The score has been saved.
nl: De score is opgeslagen.

en: Error saving the score. The selected answer was not scored.
nl: Er is een fout opgetreden met het opslaan van de score.Het aangegeven antwoord is niet doorgevoerd.

en: You need to match at least one of the items.
nl: Koppel tenminste een van de items.

en: Allow any number of answers(checkboxes are used). If this box is not checked, one, and only one answer is allowed(radiobuttons are used).
nl: Meerdere antwoorden toestaan (keuzevakjes worden gebruikt). Indien dit keuzevakje niet is aangevinkt, is slechts een antwoord toegestaan (keuzerondjes zijn gebruikt).

en: Give max score if everything is correct. Zero points otherwise.
nl: Een maximale score als alles correct is. Anders 0 punten.

en: Quiz results
nl: Quizresultaten

en: Repeat until correct
nl: Herhalen tot correct

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nl: Geef uitleg bij de wijzigingen die u maakt. Dit helpt andere auteurs uw beweegredenen te begrijpen.

en: Create new question
nl: Nieuwe vraag aanmaken

en: The best
nl: De beste

en: The newest
nl: De nieuwste

en: Opens
nl: Opent

en: Closes
nl: Sluit

en: No randomization
nl: Niet willekeurig

en: Multiple takes
nl: Meerdere afnames

en: Long answer question
nl: Lange-antwoordvraag

en: Instruction
nl: Instructie

en: Multiple choice question
nl: Meerkeuzevraag

en: Multiple choice question type for quiz.
nl: Meerkeuzevraagsoort voor een quiz.

en: Scale question
nl: Schaalvraag

en: Quiz questions that allow a user to choose from a scale.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker uit een schaal kan kiezen.

en: Automatic and case sensitive
nl: Automatisch en hoofdlettergevoelig

en: Automatic. Not case sensitive
nl: Automatisch. Niet hoofdlettergevoelig

en: Pick an evaluation method
nl: Selecteer een evaluatiemethode

en: Short answer question
nl: Korte-antwoordvraag

en: Quiz questions that allow a user to enter a line of text.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker een regel tekst kan invoeren.

en: use regex for short answer
nl: Reguliere expressies gebruiken bij korte antwoorden

en: Choose if the correct answer for this question is "true" or "false".
nl: Kies of het correcte antwoord voor deze vraag 'waar' of 'onwaar' is.

en: True/false question
nl: Waar/onwaar-vraag

en: The number of resultoptions must be an integer between 0 and 100.
nl: Het aantal uitkomstmogelijkheden dient een geheel getal tussen de 0 en 100 te zijn.

en: The quiz name must be plain text.
nl: De naam van de quiz dient platte tekst te zijn.

en: Settings for random questions
nl: Instellingen voor willekeurige vragen

en: Max score for each random question
nl: Maximumscore voor elke willekeurige vraag

en: A critical error has occured. Please report error code 28 on the quiz project page.
nl: Een kritische fout is opgetreden. Rapporteer foutcode 28 op de quiz projectpagina.

en: Max score needs to be a positive number
nl: Maximumscore dient een positief getal te zijn.

en: Taking options
nl: Afname-opties

en: Random questions
nl: Willekeurige vragen

en: Pass/fail options
nl: Slagingsopties

en: Time left
nl: Resterende tijd

en: Specify the criteria for grading the response.
nl: De criteria specificeren om het antwoord te kunnen beoordelen.

en: Helper module for all quiz question types
nl: Ondersteunende module voor alle quizvraagsoorten

en: Answer hidden
nl: Antwoord verborgen

en: Choose how the answer shall be evaluated.
nl: Kiezen hoe het antwoord geëvalueerd zal worden.

en: Specify the answer. If this question is manually scored, no answer needs to be supplied.
nl: Specificeer het antwoord. Als de vraag handmatig beoordeeld wordt, dient er geen antwoord opgegeven te worden.

en: Quiz questions that allow a user to select "true" or "false" as his response to a statement.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker 'waar' of 'onwaar' als antwoord op een stelling kan geven.

en: save
nl: opslaan

en: Auto revisioning
nl: Automatische revisies

en: Set the maximum number of result options (categorizations for scoring a quiz). Set to 0 to disable result options.
nl: Het maximum aantal mogelijke uitkomsten (indeling van puntenscores) instellen. Op 0 instellen om uitkomstmogelijkheden uit te schakelen.

en: Check this to send users their results at the end of a quiz.
nl: Selecteer dit om aan het eind van de quiz aan gebruikers hun resultaten te sturen.

en: This format will be used when sending quiz results at the end of a quiz.
nl: Deze opmaak zal gebruikt worden bij het verzenden van de quizresultaten aan het einde van de quiz.

en: Configure E-mail Format
nl: E-mailopmaak instellen

en: Attempts allowed
nl: Toegestane pogingen

en: Allowed number of attempts
nl: Aantal toegestane pogingen

en: Display allowed number of attempts
nl: Aantal toegestane pogingen weergeven

en: Dear !taker
nl: Beste !taker

en: Score long answer questions
nl: Beoordelen lange-antwoordvragen

en: Write your pairs in the question and answer columns. For the user the question will be fixed and the answers will be shown as alternatives in a dropdown box.
nl: Schrijf de paren in vraag- en antwoordkolommen. Voor de gebruiker staan de vragen vast en worden de antwoorden als keuzemogelijkheden in een keuzelijst getoond.

en: Score short answer questions
nl: Beoordelen korte-antwoordvragen

en: Remember my settings
nl: Mijn instellingen onthouden

en: Next question
nl: Volgende vraag

en: Summary options
nl: Samenvattingsopties

en: Result options
nl: Uitkomstmogelijkheden

en: Remember settings
nl: Instellingen onthouden

en: Checkbox for remembering quiz settings
nl: Keuzevakje om quiz-instellingen te onthouden

en: You lose points by selecting incorrect options. You may leave an option blank to avoid losing points.
nl: Bij het geven van een onjuist antwoord verliest u punten. Om geen punten te verliezen mag U een vraag leeglaten.

en: Delete results when a user is deleted
nl: Verwijder resultaten wanneer een gebruiker wordt verwijderd

en: When a user is deleted delete any and all results for that user.
nl: Iedere en alle resultaten van een gebruiker verwijderen wanneer deze gebruiker verwijderd wordt.

en: Index questions
nl: Vragen indexeren

en: How many questions would you like to draw from this term?
nl: Hoeveel vragen van deze term wilt u gebruiken?

en: Max score for each question
nl: Maximumscore voor elke vraag

en: You need to be more specific, or use the autocomplete feature. The term name you entered matches several terms: %terms
nl: Wees meer specifiek, of gebruik het automatisch aanvullen. De categorienaam die is opgegeven komt overeen met verscheidene categorieën: %terms

en: The number of questions needs to be a positive integer
nl: Het aantal vragen moet een positief getal zijn.

en: The max score needs to be a positive integer or 0
nl: De maximumscore moet een positief geheel getal of nul zijn

en: The following terms were removed: %terms
nl: Volgende termen zijn verwijderd: %terms

en: The term was added
nl: De term is toegevoegd

en: Max score per question
nl: Maximumscore per vraag

en: Allow jumping
nl: Springen toestaan

en: Categorized random questions
nl: Gecategoriseerde willekeurige vragen

en: Leave blank
nl: Leeg laten

en: Leave blank and finish
nl: Leeglaten en afronden

en: Global configuration
nl: Algemene instellingen

en: Your answers
nl: Uw antwoorden

en: Answer ID
nl: Antwoord-ID

en: All answers
nl: Alle antwoorden

en: Administer quiz configuration
nl: Quiz-instellingen beheren

en: Can access (take) all quizzes.
nl: Kan alle quizen afnemen.

en: View any quiz results
nl: Alle quizresultaten bekijken

en: Can view results for all quizzes and users.
nl: Kan de resultaten van alle quizen en gebruikers bekijken.

en: View own quiz results
nl: Eigen quizresultaten bekijken

en: Quiz takers can view their own results, also when quiz is not passed.
nl: Quizdeelnemers kunnen hun eigen resultaten bekijken, ook wanneer ze de quiz niet gehaald hebben.

en: View results for own quiz
nl: Resultaten van eigen quiz bekijken

en: Quiz makers can view results for their own quizzes.
nl: Quizsamenstellers kunnen de resultaten van hun eigen quizen bekijken,

en: Delete any quiz results
nl: Alle quizresultaten verwijderen

en: Score any quiz
nl: Punten geven bij iedere quiz

en: Score own quiz
nl: Punten geven bij eigen quiz

en: View quiz question outside of a quiz
nl: Quizvragen buiten een quiz om bekijken

en: View any quiz question correct response
nl: Correct antwoord van iedere quizvraag bekijken

en: Edit question titles
nl: Vraagtitels bewerken

en: Questions automatically get a title based on the question text. This allows titles to be set manually.
nl: Vragen krijgen automatisch een titel gebaseerd op de vraagtekst. Dit staat het toe titels handmatig in te stellen.

en: Show passed status
nl: De status geslaagd tonen

en: This is the last question. Press Finish to deliver your answers
nl: Dit is de laatste vraag. Druk op Voltooien om de toets af te ronden.

en: Your answer
nl: Uw antwoord

en: Enable feedback
nl: Feedback inschakelen

en: When taking the test, and this option is enabled, a wrong placement of an alternative, will make it jump back. Also, this makes it possible to add comments to both correct and wrong answers.
nl: Wanneer de test wordt afgenomen, en deze optie ingeschakeld is, zal een verkeerd geplaatste keuzemogelijkheid terugspringen. Dit maakt het ook mogelijk om opmerkingen voor correcte en verkeerde antwoorden toe te voegen.

en: Hotspot radius
nl: Hotspotradius

en: The radius of the hotspot in pixels
nl: De straal van de hotspot in pixels

en: Answer this question by dragging each rectangular label to the correct circular hotspot.
nl: Beantwoord deze vraag door iedere rechthoek naar de juiste cirkel te slepen

en: Correct answers
nl: Correcte antwoorden

en: Drag and drop question with lines
nl: 'Drag and drop'-vraag met lijnen

en: Click anywhere in
    the canvas to
    add an alternative
nl: Klik ergens op een 
    plek om een
    keuze-optie toe te voegen

en: Feedback when correct
nl: Feedback als correct

en: Feedback when wrong
nl: Feedback als fout

en: Auto update max score
nl: Maxumumscore automatisch bijwerken

en: score taken quiz answer
nl: antwoorden beoordelen van een afgenomen quiz

en: Some of the updated settings may not apply to quiz being taken already. To see all changes in action you need to start again.
nl: Bepaalde gewijzigde instellingen worden mogelijk niet toegepast op een quiz die al wordt afgenomen. Start opnieuw om alle wijzigingen te zien.

en: The take button.
nl: De afneemknop

en: Execution mode
nl: Uitvoeringsmodus

en: The mode for taking the test.
nl: De modus om de test af te nemen.

en: With lines
nl: Met lijnen

en: Drag label
nl: Sleeplabels

en: Means alternative is placed on the correct spot
nl: Betekent dat de keuze-optie op de correcte plaats geplaatst is

en: Means alternative is placed on the wrong spot, or not placed at all
nl: Betekent dat de keuze-optie op een verkeerde plaats, of helemaal niet geplaatst is.

en: The answer for this question.
nl: Het antwoord voor deze vraag.

en: !username got %num_correct of %question_count possible points.
nl: !username heeft %num_correct van %question_count mogelijke punten.

en: Question bank
nl: Vraagbank

en: Quiz question types
nl: Quiz vraagtypen

en: Quiz pages
nl: Quizpagina's

en: By proceeding you won't be able to go back and edit your answers.
nl: Wanneer u verder gaat, kunt u niet teruggaan om uw antwoorden aan te passen.

en: Question types
nl: Vraagtypen

en: Quiz types
nl: Quiztypen

en: Allow skipping
nl: Overslaan toestaan

en: Allow users to skip questions in this @quiz.
nl: Gebruikers toestaan om vragen over te slaan in deze @quiz.

en: Allow users to go back and revisit questions already answered.
nl: Gebruikers toestaan om terug te gaan en vragen die al zijn beantwoord opnieuw te bekijken.

en: Open date
nl: Openingsdatum

en: Close date
nl: Sluitingsdatum

en: Attempt
nl: Poging

en: @quiz page
nl: @quiz-pagina
