Quizz (7.x-6.0-alpha2) - en to am translation catalogue (41 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: node
am: አንጓ

en: published
am: የታተመ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: color
am: ቀለም

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
