Quizz (7.x-6.0-alpha2) - en to be translation catalogue (74 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Up to date
be: Актуальны

en: Score
be: Адзнака

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Scale
be: Маштаб

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: node
be: матэрыял

en: Time limit
be: Абмежаванні часу

en: Configuration
be: Налады

en: Random
be: Выпадкова

en: published
be: апублікавана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Choice
be: Выбар

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Finished
be: Завершана

en: Select
be: Выбраць

en: Finish
be: Скончана

en: and
be: і

en: Choose an action
be: Абярыце дзеянне

en: Direction
be: Накірунак

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Multilingual support
be: Шматмоўная падтрымка

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: New revision
be: Новая версія

en: revisions
be: версіі

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
be: Растлумачыць зробленыя вамі змены. Гэта дапаможа іншым аўтарам зразумець вашу матывацыю.
