Quizz (7.x-6.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (55 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Statistics
kk: Статистика

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: published
kk: жарияланған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Choice
kk: Таңдау

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Finished
kk: Аяқталды

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
kk: Бұл контентті басқа пайдаланушы жаңартқан, өзгертулер сақталмайды.

en: and
kk: және

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз

en: Direction
kk: Бағыт

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау
