Quizz (7.x-6.0-alpha2) - en to km translation catalogue (63 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: node
km: ថ្នាំង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Choice
km: ជម្រើស

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
km: មាតិកា​នេះ​ត្រូវ​បាន​កែ​ប្រែ​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​មួយ​ផ្សេង​​ កា​រផ្លាស់ប្ដូរ​មិន​អាច​ត្រូ​វបាន​រក្សាទុក ។

en: and
km: និង

en: Choose an action
km: ជ្រើស​អំពើ

en: Direction
km: ទិស

en: color
km: ពណ៌

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Multilingual support
km: ការ​គាំទ្រ​ច្រើន​ភាសា

en: New revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ជា​ថ្មី

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
km: ផ្តល់​នូវ​ការពន្យល់​អំពី​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ ។ វា​នឹង​ជួយ​ឲ្យ​អ្នក​និពន្ធ​ផ្សេង​ទៀត​យល់​អំពី​បំណង​របស់​អ្នក​ ។
