Quizz (7.x-6.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Add category
mk: Додавање категорија

en: edit
mk: промени

en: 1 day
mk: 1 ден

en: node
mk: јазол

en: empty
mk: празно
