Quizz (7.x-6.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (59 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Statistics
bs: Statistika

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: node
bs: nod

en: Basic
bs: Obični

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: published
bs: objavljen

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Choice
bs: Izbor

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija

en: Finished
bs: Završeno

en: Publish
bs: Objavi

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
bs: Ovaj sadržaj je izmijenjen od strane drugog korisnika, promjene ne mogu biti sačuvane.

en: empty
bs: prazan

en: Choose an action
bs: Izaberite akciju

en: color
bs: boja

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: Remember
bs: Zapamti
