Quizz (7.x-6.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (64 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Published
eo: Publikigita

en: Scale
eo: Skalo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: node
eo: nodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Choices
eo: Elektoj

en: Full
eo: Kompleta

en: published
eo: publikigita

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: first
eo: unua

en: Choice
eo: Elekto

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: Finished
eo: Finita

en: Publish
eo: Publikigu

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
eo: Ĉi tiu enhavo estas modifita de alia uzanto, ŝanĝoj ne povas esti konservitaj.

en: Choose an action
eo: Elekti agon

en: color
eo: koloro

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Multilingual support
eo: Multelingva subteno
