Quizz (7.x-6.0-alpha3) - en to my translation catalogue (49 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: first
my: ပထမ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: of
my: ၏
