Quizz (7.x-6.0-alpha3) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Basic
si: මූලික

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි
