Quizz (7.x-6.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Scale
sr: Размера

en: Review
sr: Провера података

en: Finished
sr: Завршено
