Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Category
ast: Categoría

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Up to date
ast: Anováu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Basic
ast: Básicu

en: Choices
ast: Opciones

en: published
ast: espublizáu

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Choice
ast: Esbilla

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño

en: Finished
ast: Completáu
