Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn
