Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (76 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: view
eu: ikusi

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Response
eu: Erantzun

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Category
eu: Kategoria

en: Add category
eu: Gehitu kategoria

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Terms
eu: Terminoak

en: browse
eu: arakatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Choices
eu: Aukerak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Full
eu: Osoa

en: published
eu: argitaratuta

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Choice
eu: Aukera

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Finished
eu: Amaituta

en: Questions
eu: Galderak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Available
eu: Gaituta

en: empty
eu: hutsik

en: Finish
eu: Amaitu

en: User Points
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Multilingual support
eu: Hizkuntz-aniztasun sostengua

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: New revision
eu: Berrikuspen berria

en: Remember
eu: Gogoratu

en: revisions
eu: berrikuspenak
