Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Review
ga: Athbhreithnigh
