Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (77 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: view
gl: vista

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Update
gl: Actualizar

en: Teaser
gl: Resumo

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Allowed
gl: Permitido

en: Never
gl: Nunca

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Score
gl: Puntuación

en: Published
gl: Publicado

en: 1 day
gl: 1 día

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Basic
gl: Básico

en: Choices
gl: Opcións

en: Random
gl: Aleatorio

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Full
gl: Completo

en: published
gl: publicado

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: first
gl: primeiro

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Choice
gl: Opción

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Review
gl: Revisión

en: Finished
gl: Finalizado

en: Questions
gl: Preguntas

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Publish
gl: Publicar

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
gl: Este contido foi modificado por outro/a usuario/a, non é posíbel gardar os cambios.

en: Available
gl: Dispoñible

en: empty
gl: baleiro

en: Generate
gl: Xerar

en: of
gl: de

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Multilingual support
gl: Soporte para múltiples idiomas

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: New revision
gl: Nova revisión

en: Remember
gl: Lembrar

en: revisions
gl: revisións

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.
