Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (64 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
hr: Upute za dodavanje sadržaja

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Category
hr: Kategorija

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: edit
hr: uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Update
hr: Osvježi

en: Teaser
hr: Mamac

en: Total
hr: Ukupno

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Never
hr: Nikada

en: Up to date
hr: Svježe

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Basic
hr: Osnovno

en: Choices
hr: Izbori

en: Random
hr: Nasumično

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Result
hr: Rezultat

en: published
hr: objavljeno

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Choice
hr: Izbor

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija

en: Review
hr: Provjeri

en: Finished
hr: Završeno

en: Publish
hr: Objavi

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
hr: Ovaj sadržaj je izmijenio drugi korisnik, promjene se ne mogu spremiti.

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Multilingual support
hr: Višejezična potpora

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: New revision
hr: Nova revizija

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hr: Pojasnite promjene koje ste napravili. To će pomoći drugim autorima razumjeti vašu motivaciju.
