Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Never
ka: არასდროს

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Choices
ka: ვარიანტები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Full
ka: სრული

en: Result
ka: შედეგი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: empty
ka: ცარიელი
