Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (50 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Category
nn: Kategori

en: Add category
nn: Legg til kategori

en: edit
nn: endre

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: All
nn: Alle

en: Never
nn: Aldri

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Published
nn: Publisert

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Terms
nn: Termar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Choices
nn: Val

en: Random
nn: Vilkårleg

en: published
nn: publisert

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva

en: Finished
nn: Ferdig

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: Multilingual support
nn: Fleirspråksstøtte

en: New revision
nn: Ny versjon

en: Allow question status changes to create a new revision of the quiz?
nn: Lag ein ny versjon av testen grunna statusendring på spørsmål?

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nn: Grunngje endringane dine. Dette vil hjelpe andre å forstå motivasjonen din.
