Quizz (7.x-6.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: All
ug: ھەممە

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Choices
ug: تاللاشلار

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Full
ug: تولۇق

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Choice
ug: تاللاش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Feedback
ug: قايتما

en: of
ug: جەمئىي
