Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Explanation or submission guidelines
dz: གསལ་བཤད་ཡང་ན་ཞུ་འབུལ་གྱི་ལམ་སྟོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Choices
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
dz: ནང་དོན་འདི་ ལག་ལེན་པ་གཞན་མི་ཅིག་གིས་ ལེགས་བཅོས་འབད་ཡོདཔ་ལས་ འགྱུར་བ་ཚུ་སྲུང་མི་ཚུགས།
