Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to et translation catalogue (85 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: view
et: näita

en: unpublished
et: avaldamata

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: edit
et: muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Update
et: Uuenda

en: Views
et: Vaated

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Total
et: Kokku

en: Question
et: Küsimus

en: All
et: Kõik

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Up to date
et: Värske

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: URL alias
et: URL-i alias

en: 1 day
et: 1 päev

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Terms
et: Terminid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Basic
et: Lihtne

en: Choices
et: Valikud

en: Random
et: Juhuslik

en: Latest
et: Uued

en: Notifications
et: Teated

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Full
et: Täielik

en: Result
et: Tulemus

en: published
et: avaldatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Choice
et: Valik

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Availability
et: Saadavus

en: Forbidden
et: Keelatud

en: Review
et: Kontroll

en: Finished
et: Valmis

en: Select
et: Vali

en: Publish
et: Avalda

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
et: Mõni teine kasutaja on vahepeal sisu muutnud, sinu muudatusi pole võimalik salvestada.

en: Available
et: Saadaval

en: empty
et: tühi

en: Finish
et: Valmis

en: of
et: /

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Multilingual support
et: Mitmekeelsuse tugi

en: Edit link
et: Muutmise link

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: Remember
et: Jäta meelde

en: Publishing
et: Avaldamine

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
et: Selgita muudatusi, mida sa teed. See aitab kaasautoritel mõista muudatuste põhjust.

en: Time left
et: Aega jäänud

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
et: Soovi korral võib määrata alternatiivse URL aadresssi, millelt seda sisu näeb. Näiteks "kontakt" kontaktide lehe jaoks. Alias peab olema suhteline asukoht ning selle lõpus ei tohi olla kaldkriipsu, muidu alias ei tööta.
