Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Question
hy: Հարց

en: Never
hy: Երբեք

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Basic
hy: Տարրական

en: published
hy: հրատարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: New revision
hy: Նոր վերանայում

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
