Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: published
mg: azo vakiana
