Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Teaser
se: Ingreassa

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: Finished
se: Geargan

en: Publish
se: Almmut

en: empty
se: guoros

en: of
se: oktiibuot

en: In Progress
se: Bargamin
